Wczytuję dane...
O ADICTO

Ania & ADICTO Dancewear team

Po hiszpańsku "ADICTO" oznacza uzależniony. Jeśli tu z nami jesteś, oznacza, że najprawdopodobniej tak jak my -ADICTO - nie możesz przestać tańczyć :)


Jesteśmy ludźmi, których życie aż po brzegi od zawsze wypełniał taniec. Długie lata mieliśmy problemy ze znalezieniem odpowiednich ubrań, które sprawiałyby, że oprócz tego, wyglądamy dobrze to jest nam po prostu wygodnie. Chcieliśmy, by nasze ciuchy pozbawione były niepotrzebnych szwów, zagięć, niedociągnięć i wszystkiego, co sprawiałoby, że tańcząc człowiek czuje się niekomfortowo bo myśli o tym, czy akurat "coś się nie podciąga lub nie wystaje". Dodatkowo nie przestają nas fascynować tancerze jako ludzie. Najbarwniejsi, najodważniejsi, najpiękniejsi i najsilniejsi. Ich wizerunek od zawsze nas zachwycał i inspirował. Znajdziesz więc tu także trochę ubrań casual, które po prostu na codzień, poza parkietem sprawią, że poczujesz się doskonale dzięki temu co taniec w nie tchnął. 

Projektujemy osobiście od A do Z, szyjemy nasze ubrania w Polsce. Nie idziemy na kompromisy w tym temacie.
Testujemy nieustannie nasze produkty na parkietach wraz z naszymi ambasadorami i zaprzyjaźnionymi tancerzami. Bywamy na wszelakich parkietach w poszukiwaniu inspiracji.
Rozwijamy się dynamicznie i z przyjemnością oglądamy, jak ludzie tańczą naszych ubraniach.

Pamiętaj:

"Do it big, do it right, do it with style" - Fred Astaire


Ania & ADICTO Dancewear team